Greenpeace Music Viral

Greenpeace Music

Another idea built by various different parties but where Peter layed the tracks. It became a phenomenon with 50 artists involved, superb music created especially to get the attention on the environment and goals achieved. In the end, Greenpeace almost became a record label which was not the intention Thus was decided to lay it to rest. It was a nice journey.

Dave Stewart (oldtime bigshot music man) gave props on the idea of Greenpeacemusic before the project even started. At the first presentation we used this to get the people responsible at Greenpeace enthusiastic about the idea.Many thanks Dave!10 reacties op “Greenpeace Music Viral”

 1. Prawnik Rzeszów schreef:

  Sie macie wołają na mnie Wiktor. Adwokat Rzeszów- zadaj mi pytanie, odpowiem szybko. W tym momencie moim miejscem zamieszkiwania jest nowoczesne miasto Lubartów. Adwokat Rzeszów w Polsce- ile pieniędzy syndyk będzie mi zabierał.

 2. Siemasz podobnie jak wybitny dziennikarz nazywam się Roman. Adwokat Rzeszów dostaniesz nawet mając komornika na wypłacie. W tej chwili moim miejscem zamieszkania jest budzące zachwyt miasto Międzyrzec Podlaski. Adwokat Rzeszów w Polsce a postępowanie komornika.

 3. Adwokat Rzeszów schreef:

  Sie macie nazywają mnie Ireneusz. Adwokat Rzeszów nie musi być zagmatwany. W tej chwili moim miejscem bytowania jest awangardowe miasto Działdowo. Adwokat Rzeszów w Polsce- wzór pisma do sądu.

 4. Adwokat Rzeszów schreef:

  Siemuchno nadano mi imię Tymoteusz. Adwokat Rzeszów- spytaj jak Ci mogę pomóc. Aktualnie moim miejscem zamieszkania jest awangardowe miasto Świnoujście. Adwokat Rzeszów w Polsce- kiedy znowelizowane normy mają zastosowanie.

 5. Elo moje pierwsze imię to Janek. konsolidacja chwilówek online totalnie odmieni Twoje finanse, napisz do mnie. W chwili obecnej moim miejscem bytowania jest atrakcyjne dla studentów miasto Niepołomice. konsolidacja chwilówek online w Polsce- kiedy i na których postanowieniach jest prawdopodobna.

 6. Czecho noszę imię Benjamin. konsolidacja chwilówek warszawa- odpowiem na wszelakie zapytania z nim powiązane. W tym momencie moim miejscem bytowania jest zadbane miasto Wołów. konsolidacja chwilówek warszawa w Polsce, kiedy sąd przychyli się do naszego wniosku.

 7. Witajcie wołają na mnie Mieczysław. online konsolidacja chwilówek dostaniesz u mnie bez BIK i KRD. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest zabytkowe miasto Grudziądz. konsolidacja chwilówek warszawa w Polsce- ranking najatrakcyjniejszych propozycji z branży.

 8. Dzień dobry zwą mnie Anatol. konsolidacja chwilówek bez baz to rzecz nad którą pracuje w chwili obecnej. Na czas dzisiejszy moim miejscem bytowania jest nowatorskie miasto Ciechocinek. konsolidacja chwilowek dla zadluzonych w Polsce- przekredytowani pozbywają się kolosalnych długów.

 9. Hello wołają na mnie Tadek. gdzie konsolidacja chwilówek- zadaj mi pytanie, odpowiem pospiesznie. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest cudne miasto Zielonka. konsolidacja chwilówek w Polsce to ewentualność na wyjście z pętli chwilówek.

 10. Cześć i czołem zwą mnie Adam. W mojej pracyKredyty to podstawa do rozwiązania finansowych problemów. Na czas dzisiejszy moim miejscem bytowania jest robiące wrażenie miasto Pruszków. Kredyty w Polsce nie za każdym razem oznacza pozbycie się zadłużenia.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.