Bookcover for the Mayor of Alblasserdam

Graffiti for the bookcover of Bert Blase’s book

With friends in high places Peter made this logo of the city of Alblasserdam which the Mayor himself used for his book. ‘Mayor by trade’.

You can buy the book here: http://www.bol.com/nl/p/burgemeester-van-beroep/9200000000050957/

 

The Mayor in Action while Peter was making the grafitti:19 reacties op “Bookcover for the Mayor of Alblasserdam”

 1. Dzieńdoberek możesz mi mówić Gabriel. Spytaj mnie o upadłość konsumencką. Aktualnie moim miejscem bytowania jest śliczne miasto Stargard Szczeciński. Adwokat Rzeszów w Polsce- najświeższe wyroki sądów Adwokat Rzeszów w Polsce- ranking propozycji cenowych pełnomocników.

 2. Uszanowanie możesz mi mówić Rajmund. Adwokat Rzeszów- nie musisz mieć majątku. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest stare miasto Sandomierz. Adwokat Rzeszów w Polsce to wybawienie dla za bardzo zadłużonych.

 3. Witajcie możecie mi mówić Kazik. Adwokat Rzeszów- pomagam doprowadzić do końca całą procedurę. W chwili obecnej moim miejscem przebywania jest innowacyjne miasto Przemyśl. Adwokat Rzeszów w Polsce- lista najkorzystniejszych ogłoszeń z branży.

 4. Adwokat Rzeszów schreef:

  Siemuchno noszę śliczne imię Wilhelm. Adwokat Rzeszów- tak pisz do mnie we wiadomości. Aktualnie moim miejscem zamieszkiwania jest historyczne miasto Ostrzeszów. Adwokat Rzeszów w Polsce nie w każdej sytuacji oznacza pożegnanie długów.

 5. Adwokat Rzeszów schreef:

  Dzieńdoberek nadano mi imię Albert. Adwokat Rzeszów- odpowiem na wszelakie zapytania z nim związane. W chwili obecnej moim miejscem egzystencji jest nowoczesne miasto Ruda Śląska. Adwokat Rzeszów w Polsce- banki i inne marki liczą własne straty.

 6. Josephraf schreef:

  hej co slychac

 7. Dzieńdoberek zwą mnie Felek. konsolidacja chwilowek dla zadluzonych- powiem Ci jakie wytyczne musisz zrealizować. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest prężnie rozwijające się miasto Kutno. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce to okazja na nowe bytowanie dla pożyczkobiorców.

 8. Dzień dobry możecie mi mówić Grzegorz. Jestem radcą- konsolidacja chwilówek bez zdolności nie nie ma dla mojej osoby zagadek. Obecnie moim miejscem egzystencji jest postępowe miasto Kędzierzyn-Koźle. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce- wielokrotnie zadawane wątpliwości.

 9. Serwus noszę imię Dawid. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online- pomagam zrealizować całą procedurę. Aktualnie moim miejscem bytowania jest imponujące miasto Tarnów. konsolidacja chwilówek w Polsce- koło ratunkowe dla przekredytowanych.

 10. Hej noszę imię Sobiesław. konsolidacja chwilówek online bez bik to temat w którym czuję się najkorzystniej. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest kapitalne miasto Ząbki. Upadłość konsumencka w Polsce- zrób teraz i wyjdź z pętli obciążeń.

 11. Siemano podobnie jak wybitny elektryk nazywam się Benjamin. konsolidacja chwilowek bez bik- z mną masz pewność fachowego podania. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest lubiane miasto Zielonka. konsolidacja chwilowek gdzie w Polsce- wzór wniosku do sądu.

 12. Ave moi rodzice dali mi na chrzcie imię Bożydar. padłość konsumencka to przyjazne rozwiązanie dla Twojego osobistego budżetu. W tym momencie moim miejscem zamieszkania jest atrakcyjne dla studentów miasto Szydłowiec. konsolidacja chwilowek bez bik w Polsce to łatwy środek na bankowe tarapaty.

 13. Hejka stryj wybrał dla mnie imię Jędrek. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online- z mną masz pewność prawidłowego podania. Obecnie moim miejscem zamieszkania jest rewelacyjne miasto Wołomin. konsolidacja chwilowek gdzie w Polsce- zestawienie statystyczne rodzimych kredytobiorców.

 14. Graba moi rodzice dali mi na chrzcie imię Hipolit. konsolidacja chwilowek dla zadluzonych z mną zdobędzie także osoba przekredytowana. W chwili obecnej moim miejscem bytowania jest ładne miasto Kędzierzyn-Koźle. konsolidacja chwilówek dla zadłużonych w Polsce- nie będziesz musiał być biegły w przepisach prawa.

 15. Siemanko możecie mi mówić Tomasz.kredyty i pożyczki powiem Cijakie warunki musisz spełnić.Na czas dzisiejszy moim miejscem bytowania jestprężnie rozwijające się miasto PruszczGdański. Adwokat Rzeszów wPolsce- koło ratunkowe dla przekredytowanych.

 16. Cze wołają na mnie Klemens.Adwokat Rzeszówuzyskasz nawet mając komornika na wypłacie.W tej chwili moim miejscem przebywania jestwielokulturowe miasto Solec Kujawski. Adwokat Rzeszów w Polsce- corazwięcej wyroków na korzyść zadłużonych.

 17. Dzień dobry możecie mi mówić Zdzichu.Adwokat Rzeszów ze mną dostaniesz nawet posiadając nie dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej.W chwili obecnej moim miejscem przebywania jesturzekające miasto Głowno. Adwokat Rzeszów w Polsce- nie musisz mieć de facto jakichkolwiek środków finansowych.

 18. Piątka noszę imię Michał. Kredyty ze mnną to banał. Na czas dzisiejszy moim miejscem egzystencji jest przyjazne miasto Krotoszyn. Kredyty w Polsce a posiadanie prywatnej działalności gospodarczej.

 19. Halo nazywam się Leonard. Kredyty to przyjazne rozwiązanie dla Twojego osobistego budżetu. Obecnie moim miejscem zamieszkiwania jest robiące wrażenie miasto Strzelin. Kredyty w Polsce- coraz to więcej wyroków na korzyść pożyczkobiorców.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.