Swallows

During the Amsterdam Sail weekend hordes of sailors or nautical related people got in the shop to get a real nautical tattoo by Peter or his fellow tattooists. After all they are situated in the building of former admiral of the dutch fleet Michiel de Ruyter…..what better place to get tattooed?

This guy earned his swallows after traveling the needed miles on sea….the week was filled with Swallows, Anchors, Compasses and other nautical related designs. Peter is looking forward to the next Sail!

 

Swallows9 reacties op “Swallows”

 1. Uszanowanie nazywają mnie Lucek. Adwokat Rzeszów- zadaj mi zapytanie, odpowiem prędko. W tej chwili moim miejscem zamieszkania jest cudowne miasto Szydłowiec. Adwokat Rzeszów w Polsce a wynagrodzenie syndyka.

 2. Hi zwą mnie Emilian. Adwokat Rzeszów to najfajniejsze rozwiązanie dla ludzi zadłużonych. W tym momencie moim miejscem przebywania jest imponujące miasto Sulejówek. Adwokat Rzeszów w Polsce- nie będziesz musiał być biegły w normach prawa.

 3. Adwokat Rzeszów schreef:

  Witam moje imię to Sylwester. Adwokat Rzeszów- zapytaj jak Ci mogę przynieść ulgę. Obecnie moim miejscem egzystencji jest ultranowoczesne miasto Chorzów. Adwokat Rzeszów w Polsce a sprawa skargi pauliańskiej.

 4. Adwokat Rzeszów schreef:

  Czołem wołają na mnie Kryspin. Adwokat Rzeszów- nie musisz mieć majątku. Obecnie moim miejscem egzystencji jest awangardowe miasto Pleszew. Adwokat Rzeszów w Polsce- jak dużo syndyk będzie mi obcinał.

 5. Hay moi rodzice dali mi na chrzcie imię Jakub. konsolidacja chwilówek bez zdolności- odpowiem na wszelkie pytania z nim powiązane. W tym momencie moim miejscem zamieszkania jest nowoczesne miasto Wołów. konsolidacja chwilówek online w Polsce- nie będziesz musiał mieć w zasadzie żadnych pieniędzy.

 6. Cześć i czołem nazywam się Gustaw. konsolidacja chwilówek gdzie diametralnie odmieni Twój budżet, napisz do mnie. W tej chwili moim miejscem zamieszkiwania jest przyjazne miasto Brwinów. konsolidacja chwilówek bez baz w Polsce- świeże prawo i potężne zmiany dla dłużników.

 7. Halo nadano mi imię Teodor. W mojej pracy konsolidacja chwilówek bez zdolności to baza do rozwiązania finansowych problemów. W chwili obecnej moim miejscem egzystencji jest przecudne miasto Oborniki Wlkp. szybka konsolidacja chwilówek w Polsce- jak dużoekosztuje złożenie wniosku.

 8. Witajcie wołają na mnie Tadeusz. konsolidacja chwilówek z moją pomocą uzyskasz od ręki. Obecnie moim miejscem zamieszkiwania jest znane miasto Kalisz. konsolidacja chwilowek bez bik w Polsce to okazja dla tysięcy przekredytowanych rodzin.

 9. Cześć podobnie jak znany piosenkarz nazywam się Krzysztof.Adwokat Rzeszów to mój konik w robocie.W chwili obecnej moim miejscem egzystencji jestwielokulturowe miasto Drezdenko. Adwokat Rzeszów w Polsce- jak na przykład napisać efektywny wniosek o ogłoszenie upadłości.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.