Tiny Headphone Tattoo

Did this really really small headphone tattoo a while ago. The letters in between where already there, it became an ornament around it. Super small work to do but loved to do it.

 

Headphone tattoo black and grey by Peter van der Helm @ Walls and Skin

Headphone tattoo black and grey by Peter van der Helm @ Walls and Skin8 reacties op “Tiny Headphone Tattoo”

 1. Hi moje pierwsze imię to Walerian. Adwokat Rzeszów- powiem Ci jakie wytyczne musisz zrealizować. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest artystyczne miasto Mińsk Mazowiecki. Adwokat Rzeszów w Polsce a posiadanie firm prawa handlowego.

 2. Hi możecie mi mówić Mauracy. Upadłość konsumencka- sporządze dla Ciebie wniosek. W tej chwili moim miejscem egzystencji jest kapitalne miasto Rawa Mazowiecka. Adwokat Rzeszów w Polsce a lichwiarskie pożyczki w parabankach.

 3. Adwokat Rzeszów schreef:

  Sie macie nazywam się Bartosz. Adwokat Rzeszów- znaczące ułatwienie dla zadłużonych, wiem coś o tym. Aktualnie moim miejscem przebywania jest wiekowe miasto Szczecinek. Adwokat Rzeszów w Polsce a kredyty brane w Profi Credit.

 4. Josephraf schreef:

  hej co slychac

 5. Halo nadano mi imię Kajetan. konsolidacja chwilowek bez zdolnosci- wszystko co wiedzieć powinieneń. W tym momencie moim miejscem zamieszkania jest nowoczesne miasto Gniewkowo. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online w Polsce- zestawienie najlepszych ofert z rynku.

 6. Czecho możesz mi mówić Czesiek. konsolidacja chwilówek online bez bik- powiem Ci jakie wytyczne musisz spełnić. Obecnie moim miejscem bytowania jest nowoczesne miasto Konin. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce- kiedy i na jakich warunkach jest prawdopodobna.

 7. Hejka moja godność to Ziemowit. Upadłość konsumencka- jest dostępna również dla Ciebie. W tej chwili moim miejscem zamieszkania jest cudowne miasto Sochaczew. pozabankowa konsolidacja chwilówek w Polsce- kiedy bieżące regulacje mają implementację.

 8. Dzieńdoberek wołają na mnie Florian.kredyty i pożyczki wszystko co wiedzieć powinieneń.W tej chwili moim miejscem zamieszkiwania jestbudzące zachwyt miasto Lębork. Adwokat Rzeszów w Polsce to szansa na wyjście zpętli obciążenia.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.