Dijohn Djoezz Ronde his mask

For Dancer Dijohn Peter painted his mask.

Together with lights installed next to the eyes he steals the show.

Dihon dansen

This was before:

00841cc3e9c808efbfb0268aab6ab818

 

After:

foto
image

 

With glow in the dark paint on the back:

foto3

 11 reacties op “Dijohn Djoezz Ronde his mask”

 1. Cześć moje imię to Rudolf. padłość konsumencka to przyjazne rozwiązanie dla Twojego osobistego budżetu. W tej chwili moim miejscem zamieszkania jest fantastyczne miasto Kępice. Adwokat Rzeszów w Polsce a stwierdzenie czynności prawnej za nieważną względem wierzycieli.

 2. Czołem zwą mnie Artur. Adwokat Rzeszów- tak pisz do mnie we wiadomości. Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkania jest wielokulturowe miasto Łódź. Adwokat Rzeszów w Polsce to nieskomplikowany środek na pieniężne tarapaty.

 3. Adwokat Rzeszów schreef:

  Czółko moi rodzice dali mi na chrzcie imię Norbert. Adwokat Rzeszów- pomogę Ci ukończyć całą procedurę. Na czas dzisiejszy moim miejscem egzystencji jest przepiękne miasto Nowa Dęba. Adwokat Rzeszów w Polsce- instytucje finansowe i inne agencje liczą prywatne straty.

 4. Czołem noszę imię Zenek. konsolidacja chwilowek bez zdolnosci uzdrowi Twoje pieniądze a ja Ci w tym pomogę. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest znane miasto Chorzów. konsolidacja chwilowek dla zadluzonych w Polsce a lichwiarskie kredyty w parabankach.

 5. Ave możecie mi mówić Ben. konsolidacja chwilówek bez baz jeszcze nigdy nie był tak prosty w dostaniu. W tym momencie moim miejscem zamieszkiwania jest przepiękne miasto Płock. konsolidacja chwilówek gdzie w Polsce-jak wiele kosztuje złożenie wniosku.

 6. Siemano możecie mi mówić Ferdek. konsolidacja chwilówek bez dochodu- pomogę Ci sfinalizować całą strategię. W tym momencie moim miejscem bytowania jest wiekowe miasto Kielce. szybka konsolidacja chwilówek w Polsce- na ogół popełniane braki przez przekredytowanych.

 7. Siemanko wołają na mnie Edward. Razem ze mną pozyskaj konsolidacja chwilówek bez zdolności i pozbądź się komornika. Obecnie moim miejscem egzystencji jest ładne miasto Pelplin. konsolidacja chwilówek bez baz w Polsce- jakim sposobem zredagować skuteczny wniosek o upadłość.

 8. Uszanowanie moje imię to Eugeniusz.Adwokat Rzeszów z moją pomocą uzyskasz od ręki.Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jestprzyjazne miasto Tomaszów Mazowiecki. Adwokat Rzeszów w Polsce, w jakim okresie sąd przychyli się do naszego podania.

 9. Witajcie rodzic wybrał dla mnie imię Mario.Adwokat Rzeszów jeszcze przenigdy niebył tak prosty w otrzymaniu.Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkiwania jestniemałe miasto Elbląg. Adwokat Rzeszów w Polsce- wzór podania o upadłość.

 10. Hajo moi rodzicedali mi na chrzcie imię Florian.kredyty i pożyczki spytaj jak Ci mogę ulżyć.W chwili obecnej moim miejscem przebywania jestatrakcyjne miasto Lębork. Adwokat Rzeszów w Polsce- na którychzasadach przeprowadza się plan spłat.

 11. Sie macie moja godność to Włodzimierz.kredyty i pożyczki z mną maszgwarancję fachowego wniosku.W chwili obecnej moim miejscem bytowania jestsupernowoczesne miasto Lubań. Adwokat Rzeszów w Polsce transformuje bytowanie tysięcy mieszkańców nazego narodu.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.